Antivirus - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Suspicion on a virus
ru: Подозрение на вирус

en: AntiVirus for WordPress
ru: AntiVirus для WordPress

en: requires at least WordPress 2.7
ru: требуется по меньшей мере WordPress 2.7

en: Last check
ru: Последний

en: View line
ru: Посмотреть строку в редакторе

en: There is no virus
ru: Это не вирус

en: Scan finished
ru: Сканирование завершено

en: Enable the daily antivirus scan
ru: Включить ежедневное сканирование антивирусом

en: Alternate email address
ru: Ввести альтернативный email

en: Completed scan
ru: Завершено сканирование

en: Permalink back door check
ru: Проверка на Permalink back door

en: http://mashable.com/2009/09/05/wordpress-attack/
ru: http://blog.wordpress-deutschland.org/2009/09/05/aeltere-wordpress-versionen-ziel-von-angriffen.html

en: Manual scan
ru: Ручное сканирование

en: Scan the templates now
ru: Сканировать скины на вирусы

en: The daily antivirus scan of your blog suggests alarm.
ru: Ежедневный осмотр AntiVirus в блоге бьет тревогу.

en: All clear
ru: Все ясно

en: Danger
ru: Опасность

en: Learn about wpSEO
ru: Узнайте больше о wpSEO

en: Follow on Twitter
ru: Следуйте на Twitter

en: About
ru: О плагине

en: by
ru: от
